Menu

Kontakty

AUTOIMPORT CZ s.r.o.

Lipenská 52a, 779 00 Olomouc

zobrazit na mapě

TELEFON

608 777 716

po - pá

8:30 - 17:30

so

9:00 - 12:00

Nebo kdykoliv dle předchozí telefonické domluvy.
Autozastavárna

Autozastavárna - půjčíme vám peníze až do výše 85 % ceny vašeho vozu…
…doba půjčky a úroky na osobní domluvě 608 7777 16

NENAHLÍŽÍME DO REGISTRU DLUŽNÍKŮ!

Když potřebujete půjčit peníze...

Naše autozastavárna poskytuje možnost rychle získat hotovost v případě neočekávaných výdajů nebo finančních situací. Naše nabídka se zakládá na vložení auta do zástavy a okamžitého odnosu finanční hotovosti. Peníze vyplácíme do 30 minut.

Hotovost za auto, které u nás vložíte do zástavy máte k dispozici do 30 minut. Můžete tak finance okamžitě použít. V naší autozastavárně se postaráme o Váš automobil.

Vložit auto do zástavy je u nás velice jednoduché. Nenahlížíme do registru dlužníků, jednoduše auto přivezete a vložíte do zástavy.

Vložením auta do zástavy u nás se vyhnete zdlouhavému prodeji a smlouvání o ceně. Ušetříte si tím spoustu starostí a papírování. V naší autozastavárně Vám vyjdeme vstříct. Nabízíme ale i výkup aut za hotové do našeho autobazaru a to za nejvyšší ceny v okolí.

Pokud i Vy řešíte, jak rychle získat hotovost. Neváhejte a zavolejte nám, naši vyškolení pracovníci Vám poradí a pomohou se zástavou Vašeho vozidla na potřebnou dobu.

Do zástavy přijímáme většinu továrních značek jako jsou např. BMW, Audi, Mercedes, VW, Škoda, Alfa Romeo, Peugot a další značky...

Všechna práva vyhrazena © 2024 AUTOIMPORT CZ s.r.o. | Vytvořil Orbinet.cz