Menu

Kontakty

AUTOIMPORT CZ s.r.o.

Lipenská 52a, 779 00 Olomouc

zobrazit na mapě

TELEFON

608 777 716

po - pá

8:30 - 17:30

so

9:00 - 12:00

Nebo kdykoliv dle předchozí telefonické domluvy.
O nás

Firma AUTOIMPORT CZ s.r.o. se zaměřuje na nákup a prodej ojetých, zánovních a nových vozů v Olomouckém kraji.

Za dobu několika let jsme vybudovali areál s nabídkou velmi kvalitních a atraktivních vozů a to většinou vozů po prvních majitelích se 100% zárukou na původ vozidla.

Ve většině případů jsou vozy také s dieselovými motory, klimatizací a dalšími užitečnými prvky výbavy vozidel. Naše vozy se snažíme co nejefektivněji prezentovat různými způsoby využití médií. Například reklamou v rádiu, inzertních novinách Annonce, Autohandl nebo i na internetu a to ve všech předních internetových portálech a autoportálech.

Naše vozy jsou zařazeny také do projektu o autobazarech www.tipcars.com, www.cars.cz a www.sauto.cz. Zde naleznete kompletní informace o nabízených vozech, jejich výbavě a fotografie.

Vsázíme především na profesionální přístup našich pracovníků, vždy se Vám věnujeme individuálně a hledáme společné řešení Vašich požadavků na Váš vůz či možnost leasingu na vozidlo tak aby byl přímo připraven pro Vaše možnosti.

Není nic snadnějšího než Vás pozvat k návštěvě našeho autobazaru Autoimport CZ s.r.o., sídlíme na Lipenské ulici v Olomouci směr Ostrava vedle čerpací stanice Jet.

Těšíme se na Vaši návštěvu a přejeme příjemný den
S úctou kolektiv AUTOIMPORT CZ s.r.o.

Všechna práva vyhrazena © 2024 AUTOIMPORT CZ s.r.o. | Vytvořil Orbinet.cz